ESMERALDA

Plemeno: kříženec čivava
Stáří: 2 let
Pohlaví: fena

ESMERALDA
Evidenční číslo:6549
Místo nálezu:Tuchořice, Nečemice
Rasa: nejspíše kříženec čivava
Věk/pohlaví: asi 2 roky stará, fena
Váha: při příjmu 5 kg
V kohoutku: cca 24 cm
Původní čip: ano, Registrace: nenalezena
Kastrování: ano útulkem
Odblešení, odčervení:ano útulkem, Očkování:vzteklina útulkem
Informace:
Esmeralda byla do útulku přijata jako bázlivá a agresivní malá psí holka, která na vše vrčela a neváhala kousnout a byla to taková malá piraňa . Nechtěla se nijak pohybovat a manipulaci s člověkem se bránila. Časem si zvykla na své ošetřovatele a stala se úžasnou milující psí holkou. Pokud si zvykne je velký závislák, mazlivá a milujcí. Bohužel je možné, že občas hůře vidí. kvůli její zrakové vadě. Dodržuje hygienické návyky, na vodítku chodí spořádaně a svého človíčka si hlídá. Potřebuje spíše klidné prostředí, bez ruchu a asi i dětí. Zapotřebí je více návštěv, neboť cizí lidi ihned nepřijímá a může se ohnat.. Pokud si získáte její srdce a důvěru bude věrnou psí kamarádkou.
Při kastraci prohlédnuta, odběry krve ....- nebyly shledány kromě zraku jiné zdravotní obtíže. Kotec sdílí s jinou čivavkou fenkou a ač se zpočátku zdála nesnášenlivá ke psům, stala se z ní i dobrá psí kámoška, která si ale umí zjednat pořádek a asi bude na páníčka žárlit. Její velkou zálibou je také dobré jidlo, házení úsměvu na oblíbenou osobu a dělat Kelišovou a koukat, kde se co děje.

Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy). Obecné informace k adopcím najdete v popisu alba "Aktuální nabídka pejsků". Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou.: Pro osvojení pejska si pozorně přečtěte podmínky adopce na našich webových stránkách: http://utulek-jimlin.cz/index.php?p=co-a-jak. Poplatek za adopci je 700,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 www.utulek-jimlin.cz Tel.: 604451258

Foto:
ESMERALDA kříženec čivava ESMERALDA kříženec čivava ESMERALDA kříženec čivava

Najdete mě:
útulek Jimlín u Loun
Jimlín 242
44001, Jimlín u Loun

Tel.: 604451258
Email: utulek.jimlin@centrum.cz

www: http://utulek-jimlin.cz/index.php?p=pejsci

> zobrazit další zvířata z tohoto útulku

Kraj:

Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Vysočina
Zlínský kraj

Vyhledávání:Přihlášení útulku:

Email:
Heslo:


Máte psí útulek ?
Registrujte se zdarma:


Registrace nového útulkuDesign www.cumpl.com